Dekan/dekanens medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till vicerektor och vicerektors medarbetare.
Klicka på rubrikerna i tabellen för att bestämma vilken kolumn du vill sortera efter. Du kan också klicka på länken "Visa tabellen i helskärm" för att få en bättre översikt.

Titel Förnamn Efternamn Avdelning Telefon E-post
Sekreterare till dekan Sissel Behring Stockholms dramatiska högskola 08-49 400 513 sissel.behring@uniarts.se
Produktionstekniker Sven Bergquist Stockholms dramatiska högskola 08-49 400 559 sven.bergquist@uniarts.se
AV-tekniker Stefan Engman Stockholms dramatiska högskola 08-49 400 738 stefan.engman@uniarts.se
Receptionist Helena Falck Stockholms dramatiska högskola 08-49 400 564 helena.falck@uniarts.se
Produktionstekniker Torulf Holmström Stockholms dramatiska högskola 08-49 400 560 torulf.holmstrom@uniarts.se
Prefekt Maria Hedman Hvitfeldt Institutionen för film och media 08-49 400 607 maria.hedmanhvitfeldt@uniarts.se
Utbildningsadministratör Bodil Lagerås Stockholms dramatiska högskola 08-49 400 633 bodil.lageras@uniarts.se
Handläggare Micael Melander Stockholms dramatiska högskola 08-49 400 288 micael.melander@uniarts.se
Dekan, rektors ställföreträdare Pia Muchin Stockholms dramatiska högskola 08-49 400 511 pia.muchin@uniarts.se
Utbildningsadministratör Ann-Christine Persson Stockholms dramatiska högskola 08-49 400 620 ann-christine.persson@uniarts.se